Fotoksiążka z podróży zagranicznej

Europa, Azja, Afryka, Ameryki... wszystkie te miejsca warte są odwiedzenia i posmakowania. Każda podróż zagraniczna niesie za sobą wspomnienia dotyczące smaków, kolorów, dźwięków czy krajobrazów. dlaczego by nie zatrzymać tych przeżyć na zawsze? Zdjęcia, które przywozimy z zagranicznych podróży możemy przechowywać w komputerze, w albumie czy coraz nowocześniej - na tzw. "chmurze". Sięgnijmy jednak po bardziej tradycyjne rozwiązania, które  w połączeniu z nowoczesnością tworzą niebanalną i piękną pamiątkę.

Mowa o fotoksiążce z podróży zagranicznej. Nieważne, gdzie przebywaliśmy, warto mieć podobny przedmiot na półce i wracać do niego tak często jak mamy na to ochotę. Różnego rodzaju fotoksiążki stanowią coraz częstszą pamiątkę z wybranych wydarzeń z naszego życia i nie oznaczają ruiny finansowej dla naszego portfela.

Fotoksiążka to album ze zdjęciami wydrukowanymi na papierze w formacie dowolnie wybranym przez klienta. Wiele współcześnie działających zakładów fotograficznych feruje tego typu usługę. wystarczy wybrać interesujące nas fotografie, zapisać je na nośniku cyfrowym i poprosić o wykonanie projektu naszego fotografa. Oczywiście warto wspomnieć, że niektóre z naszych zdjęć należy poprawić graficznie. Czasami tego typu usługa jest dodatkowo płatna. Po wykonaniu projektu przez studio fotograficzne zajmuje się drukiem i składem fotoksiążki. Od klienta zależy ostateczny jej kształt. Warto jednak posłuchać rad profesjonalistów, zanim zdecydujemy się na którykolwiek projekt.

źródło: http://www.fotoksiazkazprojektem.com/

zobacz: fotoksiazki

 

fotoksiążka z podróżyFotoksiążka zwykle wykonana jest z dobrej jakości papieru o odpowiedniej gramaturze. Okładka, tekst czy dodatki graficzne stanowią indywidualny wybór klienta w oparciu o ofertę studia. Gotowa książka jest dużo bardziej atrakcyjnym przedmiotem niż tradycyjny album ze zdjęciami. Stanowi też fantastyczny prezent dla kogoś bliskiego.

 

 

 

Script logo