Nowość w mojej fotografii podróżniczej

Jestem fotografem od wielu lat i muszę przyznać, że bardzo lubię ten zawód.

 

Jest to dla mnie niezwykle interesujące zajęcie i uwielbiam możliwość uchwycenia ulotnych chwil z życia ludzi. Było to moją motywacją od samego początku i chociaż moja ścieżka w tym zawodzie się zmieniła (o tym za chwilę), to założenia pozostały te same. Początkowo głównie fotografowałem życie miejskie, jednak zauważyłem, że nie ma to przełożenia na moje zarobki. Dlatego postanowiłem zająć się fotografią ślubną i był to strzał w dziesiątkę. Nie tylko zacząłem więcej zarabiać, ale też na prawdę polubiłem to zajęcie.


Odkąd zacząłem jeździć na śluby, gdzie fotografowałem ludzi, nauczyłem się wiele jeśli chodzi o ten biznes. Moje umiejętności mocno się rozwinęły i jestem zadowolony z rozwoju, który nastąpił. Nie tylko stałem się lepszym fotografem, ale też poznałem wielu interesujących ludzi. Ostatnio postanowiłem poszerzyć ofertę, którą mam przygotowaną dla klientów, o fotoksiążki. Ten dodatek do moich usług zdecydowanie spodoba się nowożeńcom i nie mam co do tego wątpliwości. Już teraz zauważyłem duże zainteresowanie tym produktem i klienci coraz częściej zadają mi o niego pytania.


Do tej pory, moi klienci mogli liczyć na sesję zdjęciową z przygotowań do ślubu (zwykle zdjęcia były robione w domu pani młodej), z kościoła oraz wesela. Naturalnie w mojej ofercie były też sesje plenerowe, które ostatnimi czasy stały się szczególnie popularne i przybierają najróżniejsze formy. Dzięki temu, iż w mojej ofercie jest teraz fotoksiążka 30x30. Ten asortyment poszerzył się a zarazem o kilka wzorów okładek i jest bardziej interesujący od zwykłego albumu fotograficznego. Już w przyszłym tygodniu oddam pierwszym klientom taką pamiątkę z ich najważniejszego dnia w życiu i nie mogę się doczekać ich reakcji.

Świetny pomysł na prezent to eleganckie pudełko na zdjęcia

Script logo