Przewozy osobowe oferowane dla firm

Usługi te charakteryzują się wynajęciem klientowi pojazdu wraz z kierowcą lub dwoma, trzema kierowcami (w przypadku autokarów i długich tras realizowanych bez tranzytowych postojów).
W zależności od ilości osób do przewiezienia oferowane są:

  • samochody osobowe
  • busy na kilka osób
  • mikrobusy na kilkanaście osób
  • małe autokary do 30 osób
  • śrenie autokary na 30-50 osób
  • duże autokary na 50-60 osób

Zamierzając wynająć pojazd np. do obsługi wyjazdu firmowego warto dostosować jego wielkość do ilości planowanych pasażerów.

Niektórzy przewoźnicy oferują również wynajem autokarów w wersji VIP z podwyższonym standardem. Takie autokary mają mniejszą ilość siedzeń co zapewnia większy komfort jazdy, wygodniejsze fotele, czasami stoliki umożliwiające pracę w trakcie podróży.

Przy planowanych długich trasach autokar powinien posiadać klimatyzację (zwłaszcza podczas lata) oraz odpowiednio duże luki bagażowe.

 

Niektórzy klienci/zamawiający składają świadomie zapytanie w ostatniej chwili licząc na tzw. ofertę last minute czyli w super niskiej cenie. Czasami w słabym okresie pod względem popytu i w przypadku mało renomowanej firmy lub posiadającej niższej klasy autokary taka taktyka może się sprawdzić. Jednak w przypadku wielu przewoźników dobrych może okazać się chybioną. Lepiej jest zamawiać z możliwie dużym wyprzedzeniem tak jak w przypadku biletów lotniczych. Firma mając z góry zagwarantowane wykorzystanie pojazdu może zaoferować niższą cenę

Script logo