Atrakcyjna wycieczka zagraniczna

Mam wiele patentów i pomysłów na ciekawe spędzanie wolnego czasu. Przede wszystkim staram się wyjeżdżać i odwiedzać ciekawe miejsca, zarówno w kraju, jak i za granicą. Niemniej jednak zdecydowanie bardziej wolę wycieczki zagraniczne. Chętnie wyszukuję ciekawe miejsca do odwiedzenia i odkładam pieniądze, aby móc sobie pozwolić na wyjazd. Wolę to niż kupowanie ubrań czy butów.


Wyjeżdżałam już w wiele miejsc. Moja niezapomniana wycieczka zagraniczna to był jakiś długi wyjazd po krajach azjatyckich. Najpierw musiałam dostać się do Mongolii i samo to już było egzotyczne, Kilka międzylądowań, przesiadki i zagubione bagaże - oto atrakcje, które spotkały mnie na początku. Potem już było tylko weselej. Bazę wypadową mieliśmy w Mongolii, a stamtąd wypuszczaliśmy się na krótkie wycieczki zagraniczne do Laosu, Wietnamu i Chin. Każda z nich była niezapomniana i pozostawiła mi wiele wspomnień.


Kolejna nietypowa wycieczka zagraniczna to był lot do Australii. Odkładałam pieniądze na ten cel bardzo długo, załatwianie dokumentów trwało drugie tyle. Potem, kiedy już miałam lecieć, wybuchł wulkan na Islandii i odwołano wszystkie loty. Myślałam, że trafi mnie szlag. Jedyna w życiu, wymarzona wycieczka zagraniczna do Australii miałaby się nie udać? Byłam zrozpaczona i pilnowałam lotów. Udało mi się dopaść pierwszego wylatującego samolotu i rzeczywiście znalazłam się w Australii. To był niesamowity pobyt.


Inne moje wycieczki zagraniczne były może mniej spektakularne, ale każda z nich dała mi coś, czego pewnie nie zapomnę. Wszystkie uwieczniałam na zdjęciach i kiedy mam chandrę, często je oglądam. Zresztą i tak już czeka na mnie nowa wycieczka zagraniczna. Uważam, że mają one na mnie doskonały wpływ. Zresztą lepsze są wycieczki zagraniczne niż nawet najlepsze ubrania od znanych projektantów mody.

 

Script logo